Nanoleaf | Lines Expansion Pack (3 panels) | 16M+ colors
- Preces kods: 349540
- EAN: 4897105330035
- MPN: NL59-E-0001LW-3PK
60.86€
Bez nodokļa: 50.30€
| Ražotājs | Nanoleaf |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Lines Expansion Pack (3 panels) |
| Gaismas krāsa | 16M+ colors |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 100 mm |
| Gross width (mm) | 50 mm |
| Packing quantity | 5 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth master carton | 315 mm |
| Gross width master carton | 265 mm |
| Gross height master carton | 130 mm |
| Net weight master carton | 1.58 kg |
| Tare weight master carton | 0.184 kg |
| Palette Qty | 795 pcs |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.316 kg |
| Net weight | 0.226 kg |
| Tehniskās īpašības | Sync with the colours from your PC screen in real time; Flexible control via voice assistants or Nanoleaf app; Works with Razer Chroma |
| Kastes saturs | 3x Light Lines; 3x Mounting Connectors & Caps; 3x Mounting Plates & Tape |