Nanoleaf | Lines Expansion Pack (3 panels) | 16M+ colors
- Код товара: 349540
- EAN: 4897105330035
- MPN: NL59-E-0001LW-3PK
60.86€
Без налога: 50.30€
| Производитель | Nanoleaf |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Lines Expansion Pack (3 panels) |
| Цвет света | 16M+ colors |
| Gross depth (mm) | 300.00 мм |
| Gross height (mm) | 100 мм |
| Gross width (mm) | 50 мм |
| Packing quantity | 5 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40 гр. |
| Plastic (No PET) | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.09 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth master carton | 315 мм |
| Gross width master carton | 265 мм |
| Gross height master carton | 130 мм |
| Net weight master carton | 1.58 кг |
| Tare weight master carton | 0.184 кг |
| Palette Qty | 795 шт. |
| WEE classification | CL109:3:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.316 кг |
| Net weight | 0.226 кг |
| Технические особенности | Sync with the colours from your PC screen in real time; Flexible control via voice assistants or Nanoleaf app; Works with Razer Chroma |
| Содержимое коробки | 3x Light Lines; 3x Mounting Connectors & Caps; 3x Mounting Plates & Tape |