Lenovo | Webcam, Infrared cam, Windows Hello support | 500 FHD
- Preces kods: 349772
- EAN: 195892018230
- MPN: 4XC1D66055
67.23€
Bez nodokļa: 55.56€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | 500 FHD |
| Producer product family | Webcam, Infrared cam, Windows Hello support |
| Gross depth (mm) | 113 mm |
| Gross height (mm) | 62 mm |
| Gross width (mm) | 140 mm |
| Packing quantity | 18 pcs |
| Plastic (No PET) | 70 g |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| Volume (m3) | 0.00098084 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 70 g |
| PET | 50.00 g |
| Gross depth master carton | 440 mm |
| Gross width master carton | 375 mm |
| Gross height master carton | 200 mm |
| Net weight master carton | 5.346 kg |
| Tare weight master carton | 0.33 kg |
| Palette Qty | 936 pcs |
| Gross weight | 0.364 kg |
| Net weight | 0.224 kg |
| Tips | Mounting: On the monitor / desktop |
| Citas funkcijas | Pixel perfect high definition FHD 1080P video with 1/2.9 inch RGB sensor size. Effortless automatic login with facial recognition technology. Two integrated mics capture clear audio from every angle. Wide view 95 lense plus 360 pan/tilt controls. Premium quality internal slicing privacy shutter. Type C to A connections support any PC or notebook. Windows Hello 4. Extra long 1.8m replaceable cable. |
| Kabeļa garums | 1.8 m |
| Produkta krāsa | Black |
| Uzstādīšanas tips | Clip |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Maksimālais video izšķirtspēju | 1920 pikseļi |
| Pilns HD | Yes |