Lenovo | Webcam, Infrared cam, Windows Hello support | 500 FHD
- Код товара: 349772
- EAN: 195892018230
- MPN: 4XC1D66055
67.23€
Без налога: 55.56€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | 500 FHD |
| Producer product family | Webcam, Infrared cam, Windows Hello support |
| Gross depth (mm) | 113 мм |
| Gross height (mm) | 62 мм |
| Gross width (mm) | 140 мм |
| Packing quantity | 18 шт. |
| Plastic (No PET) | 70 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.14 кг |
| Volume (m3) | 0.00098084 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 70 гр. |
| PET | 50.00 гр. |
| Gross depth master carton | 440 мм |
| Gross width master carton | 375 мм |
| Gross height master carton | 200 мм |
| Net weight master carton | 5.346 кг |
| Tare weight master carton | 0.33 кг |
| Palette Qty | 936 шт. |
| Gross weight | 0.364 кг |
| Net weight | 0.224 кг |
| Тип | Mounting: On the monitor / desktop |
| Другие особенности | Pixel perfect high definition FHD 1080P video with 1/2.9 inch RGB sensor size. Effortless automatic login with facial recognition technology. Two integrated mics capture clear audio from every angle. Wide view 95 lense plus 360 pan/tilt controls. Premium quality internal slicing privacy shutter. Type C to A connections support any PC or notebook. Windows Hello 4. Extra long 1.8m replaceable cable. |
| Длина кабеля | 1.8 м |
| Максимальное разрешение видео | 1920 пикселей |
| Цвет товара | Black |
| Тип крепления | Clip |
| Full HD | Yes |
| Встроенный микрофон | Yes |