Evoko Liso Power Supply | Evoko | ERM2014
- Preces kods: 350411
- EAN: 2000001203880
- MPN: ERM2014
39.57€
Bez nodokļa: 32.70€
| Ražotājs | Evoko |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | SE |
| Producer product name | ERM2014 |
| Gross depth (mm) | 152 mm |
| Gross height (mm) | 88 mm |
| Gross width (mm) | 62 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 36 g |
| Plastic (No PET) | 75.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.111 kg |
| Volume (m3) | 0.000829312 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2084 pcs |
| Gross weight | 0.289 kg |
| Net weight | 0.178 kg |
| Tips | Power Supply |
| Piederumi iekļauti komplektācijā | Package includes jacks for different countries in order to work with the desired country |
| Savienojamie produkti | Evoko Liso Room Manager |
| Produkta krāsa | Black |
| Ieejas spriegums | 12-1.25A V |
| Barošanas avota veids | AC-DC Adapter |