Evoko Liso Power Supply | Evoko | ERM2014
- Код товара: 350411
- EAN: 2000001203880
- MPN: ERM2014
39.57€
Без налога: 32.70€
| Производитель | Evoko |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | SE |
| Producer product name | ERM2014 |
| Gross depth (mm) | 152 мм |
| Gross height (mm) | 88 мм |
| Gross width (mm) | 62 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 36 гр. |
| Plastic (No PET) | 75.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.111 кг |
| Volume (m3) | 0.000829312 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2084 шт. |
| Gross weight | 0.289 кг |
| Net weight | 0.178 кг |
| Тип | Power Supply |
| Аксессуары в комплекте | Package includes jacks for different countries in order to work with the desired country |
| Совместимые продукты | Evoko Liso Room Manager |
| Цвет товара | Black |
| Входное напряжение | 12-1.25A В |
| Тип источника питания | AC-DC Adapter |