Gembird | Multimedia Keyboard | KB-UML-03 | Multimedia | Wired | US | Black
- Preces kods: 350809
- EAN: 8716309120487
- MPN: KB-UML-03
8.71€
Bez nodokļa: 7.20€
| Ražotājs | Gembird |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | KB-UML-03 |
| Tips | Multimedia |
| Tastatūras izkārtojums | US |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product family | Multimedia Keyboard |
| Pele iekļauta | No |
| Savienojamības tehnoloģija | Wired |
| Bluetooth | No |
| Gross depth (mm) | 465 mm |
| Gross height (mm) | 25.00 mm |
| Gross width (mm) | 210.00 mm |
| Packing quantity | 20 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00244125 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 480 mm |
| Gross width master carton | 290 mm |
| Gross height master carton | 440 mm |
| Net weight master carton | 14.96 kg |
| Tare weight master carton | 1.041 kg |
| Palette Qty | 560 pcs |
| Gross weight | 0.748 kg |
| Net weight | 0.648 kg |
| Pilna lieluma tastatūra | Yes |
| Savietojamība | Windows 7/8/10 |
| Maksimālais kabeļa garums | 1.5 m |
| Length | 44.9 cm |
| Height | 2.2 cm |
| Width | 19.2 cm |
| Tastatūras apgaismojums | Yes |