Caso | Compact oven | TO 26 SilverStyle | Easy Clean | Compact | 1500 W | Silver
- Preces kods: 351368
- EAN: 4038437029772
- MPN: 02977
191.43€
Bez nodokļa: 158.21€
| Ražotājs | Caso |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Cepeškrāsns izmēri | Compact |
| Tīrīšanas tips | Easy Clean |
| Produkta krāsa | Silver |
| Producer product name | TO 26 SilverStyle |
| Producer product family | Compact oven |
| Jauda | 1500 W |
| Gross depth (mm) | 500.00 mm |
| Gross height (mm) | 400.00 mm |
| Gross width (mm) | 580.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.12 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Ferrous metals | 10.00 g |
| Palette Qty | 15 pcs |
| Gross weight | 9.70 kg |
| Net weight | 8.70 kg |
| Piederumi iekļauti komplektācijā | Baking sheet, grill, pizza stone & rotisserie |
| Funkcijas | Top and bottom heat; Bottom heat; Top heat; Convection; Grill & rotisserie |
| Citas funkcijas | Versatile to use for delicious baking and grilling results – ideal for baking, roasting, crisping and grilling. Extra heat - insulated Cool-Touch housing. |
| Krāsns tips | Electric |
| Kopējais krāšņu tilpums | 26 L |
| Skaits cepeškrāsnis | 1 |
| Korpusa dizains | Free standing |
| Kontroles tips | Manual |
| Sertifikācija | GS/CE |
| Maiņstrāvas ieejas spriegums | 220-240 V |
| Maiņstrāvas ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Platums | 48 cm |
| Dziļums | 40 cm |
| Augstums | 30 cm |
| Svars | 8.7 kg |
| Taimeris | 0 - 120 minutes |
| Iekšpuses gaisma | Yes |