SALE OUT. Raidsonic | USED, REFURBISHED, MISSING MANUALS
- Preces kods: 352357
- EAN: 2000001207925
- MPN: IB-183M2SO
10.55€
Bez nodokļa: 8.72€
| Ražotājs | Raidsonic |
| Garantija | 3 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Saleout | USED, REFURBISHED, MISSING MANUALS |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 82.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1440 pcs |
| Gross weight | 0.18 kg |
| Net weight | 0.10 kg |