SALE OUT. Raidsonic | USED, REFURBISHED, MISSING MANUALS
- Код товара: 352357
- EAN: 2000001207925
- MPN: IB-183M2SO
10.55€
Без налога: 8.72€
| Производитель | Raidsonic |
| Гарантия | 3 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Saleout | USED, REFURBISHED, MISSING MANUALS |
| Gross depth (mm) | 100.00 мм |
| Gross height (mm) | 30.00 мм |
| Gross width (mm) | 200.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 82.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 2.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.08 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1440 шт. |
| Gross weight | 0.18 кг |
| Net weight | 0.10 кг |