Digitus | Installation Cable | ACU-4611-305
- Preces kods: 352526
- EAN: 4016032317197
- MPN: ACU-4611-305
80.78€
Bez nodokļa: 66.76€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | ACU-4611-305 |
| Producer product family | Installation Cable |
| Gross depth (mm) | 415 mm |
| Gross height (mm) | 225 mm |
| Gross width (mm) | 410 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 38.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.939 kg |
| Volume (m3) | 0.03828375 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 45 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 9.001 kg |
| Net weight | 8.062 kg |
| Citas funkcijas | Structure: 4 x 2 AWG 23/1, solid twisted pair; Impedance: 100±15 Ohm @ 1-100 MHz; Voltage resistance: 72 Vdc max; DC loop resistance: 262 Ohm/km max |
| Kabeļa garums | 305 m |
| Krāsa | Grey |