Digitus 254 mm (10") 1U Shelf | DN-10-TRAY-1-B
- Preces kods: 447893
- EAN: 4016032454793
- MPN: DN-10-TRAY-1-B
10.24€
Bez nodokļa: 8.46€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TR |
| Gross depth (mm) | 158.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross width (mm) | 288.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 380 pcs |
| Gross weight | 0.53 kg |
| Net weight | 0.43 kg |
| Producer product name | DN-10-TRAY-1-B |
| Producer product family | 254 mm (10") 1U Shelf |