Digitus | Patch Cord | DK-1512-005/B
- Preces kods: 352549
- EAN: 4016032198680
- MPN: DK-1512-005/B
0.46€
Bez nodokļa: 0.38€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | DK-1512-005/B |
| Producer product family | Patch Cord |
| Gross depth (mm) | 85 mm |
| Gross height (mm) | 100 mm |
| Gross width (mm) | 10 mm |
| Packing quantity | 250 pcs |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.003 kg |
| Volume (m3) | 0.000085 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth master carton | 360 mm |
| Gross width master carton | 365 mm |
| Gross height master carton | 170 mm |
| Net weight master carton | 4.5 kg |
| Tare weight master carton | 0.223 kg |
| Palette Qty | 19250 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.018 kg |
| Net weight | 0.015 kg |
| Citas funkcijas | Structure: 4 x 2 AWG 26/7, twisted pair; Boots with kink protection, strain relief and latch protection; Connector 1/2: RJ45/RJ45 |
| Kabeļa garums | 0.5 m |
| Krāsa | Blue |