Digitus | Patch Cord | DK-1512-005/B
- Код товара: 352549
- EAN: 4016032198680
- MPN: DK-1512-005/B
0.46€
Без налога: 0.38€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | DK-1512-005/B |
| Producer product family | Patch Cord |
| Gross depth (mm) | 85 мм |
| Gross height (mm) | 100 мм |
| Gross width (mm) | 10 мм |
| Packing quantity | 250 шт. |
| Plastic (No PET) | 3.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.003 кг |
| Volume (m3) | 0.000085 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth master carton | 360 мм |
| Gross width master carton | 365 мм |
| Gross height master carton | 170 мм |
| Net weight master carton | 4.5 кг |
| Tare weight master carton | 0.223 кг |
| Palette Qty | 19250 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.018 кг |
| Net weight | 0.015 кг |
| Другие особенности | Structure: 4 x 2 AWG 26/7, twisted pair; Boots with kink protection, strain relief and latch protection; Connector 1/2: RJ45/RJ45 |
| Длина кабеля | 0.5 м |
| Цвет | Blue |