Digitus | Patch Cord | DK-1644-A-005/B
- Preces kods: 352564
- EAN: 4016032327264
- MPN: DK-1644-A-005/B
1.50€
Bez nodokļa: 1.24€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | DK-1644-A-005/B |
| Producer product family | Patch Cord |
| Gross depth (mm) | 110 mm |
| Gross height (mm) | 230 mm |
| Gross width (mm) | 10 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.003 kg |
| Volume (m3) | 0.000253 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 6830 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.027 kg |
| Net weight | 0.024 kg |
| Citas funkcijas | Structure: 4 x 2 AWG 26/7, twisted pair; Boots with kink protection, strain relief and latch protection; Connector 1/2: RJ45/RJ45 |
| Kabeļa garums | 0.5 m |
| Krāsa | Blue |