Digitus | Patch Cord | DK-1644-A-030
- Preces kods: 352569
- EAN: 4016032327424
- MPN: DK-1644-A-030
3.40€
Bez nodokļa: 2.81€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | DK-1644-A-030 |
| Producer product family | Patch Cord |
| Gross depth (mm) | 150 mm |
| Gross height (mm) | 15 mm |
| Gross width (mm) | 143 mm |
| Packing quantity | 80 pcs |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.005 kg |
| Volume (m3) | 0.00032175 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth master carton | 335 mm |
| Gross width master carton | 340 mm |
| Gross height master carton | 270 mm |
| Net weight master carton | 9.04 kg |
| Tare weight master carton | 0.308 kg |
| Palette Qty | 4480 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.113 kg |
| Net weight | 0.108 kg |
| Citas funkcijas | Structure: 4 x 2 AWG 26/7, twisted pair; Boots with kink protection, strain relief and latch protection; Connector 1/2: RJ45/RJ45 |
| Kabeļa garums | 3 m |
| Krāsa | Grey |