Digitus | Patch Cord | DK-1644-A-030
- Код товара: 352569
- EAN: 4016032327424
- MPN: DK-1644-A-030
3.40€
Без налога: 2.81€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | DK-1644-A-030 |
| Producer product family | Patch Cord |
| Gross depth (mm) | 150 мм |
| Gross height (mm) | 15 мм |
| Gross width (mm) | 143 мм |
| Packing quantity | 80 шт. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.005 кг |
| Volume (m3) | 0.00032175 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth master carton | 335 мм |
| Gross width master carton | 340 мм |
| Gross height master carton | 270 мм |
| Net weight master carton | 9.04 кг |
| Tare weight master carton | 0.308 кг |
| Palette Qty | 4480 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.113 кг |
| Net weight | 0.108 кг |
| Другие особенности | Structure: 4 x 2 AWG 26/7, twisted pair; Boots with kink protection, strain relief and latch protection; Connector 1/2: RJ45/RJ45 |
| Длина кабеля | 3 м |
| Цвет | Grey |