Digitus | Patch cord | DK-2532-01/3
- Preces kods: 352822
- EAN: 4016032249566
- MPN: DK-2532-01/3
3.40€
Bez nodokļa: 2.81€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | DK-2532-01/3 |
| Producer product family | Patch cord |
| Gross depth (mm) | 10 mm |
| Gross height (mm) | 150 mm |
| Gross width (mm) | 160 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 3 g |
| Tare weight (kg) | 0.003 kg |
| Volume (m3) | 0.00024 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 7200 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Net weight | 0.017 kg |
| Citas funkcijas | Cable diameter 3 mm; Cable type: I-VH 2G50/125µ; Fiber diameter: 50/125µ; Connector 1/2: LC/SC |
| Kabeļa garums | 1 m |
| Krāsa | Aqua |