Digitus | Patch cord | DK-2532-01/3
- Код товара: 352822
- EAN: 4016032249566
- MPN: DK-2532-01/3
3.40€
Без налога: 2.81€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | DK-2532-01/3 |
| Producer product family | Patch cord |
| Gross depth (mm) | 10 мм |
| Gross height (mm) | 150 мм |
| Gross width (mm) | 160 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 3 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.003 кг |
| Volume (m3) | 0.00024 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 7200 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.02 кг |
| Net weight | 0.017 кг |
| Другие особенности | Cable diameter 3 mm; Cable type: I-VH 2G50/125µ; Fiber diameter: 50/125µ; Connector 1/2: LC/SC |
| Длина кабеля | 1 м |
| Цвет | Aqua |