Digitus | HDMI Extender Set | DS-55100-1
- Preces kods: 352836
- EAN: 4016032439929
- MPN: DS-55100-1
46.79€
Bez nodokļa: 38.67€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | DS-55100-1 |
| Producer product family | HDMI Extender Set |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 150 mm |
| Gross width (mm) | 80 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 58 g |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.073 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 720 pcs |
| Gross weight | 0.544 kg |
| Net weight | 0.471 kg |
| Citas funkcijas | Extends the maximum length for HDMI cable to up to 50 m via a simple network cable; Highest supported video resolution: 1080p / 60 Hz; Supports CAT 6, CAT 6A, CAT 7 network cables |
| Dimension (HxWxD) | 23 x 67 x 72 mm |