Digitus | HDMI Extender Set | DS-55100-1
- Код товара: 352836
- EAN: 4016032439929
- MPN: DS-55100-1
46.79€
Без налога: 38.67€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | DS-55100-1 |
| Producer product family | HDMI Extender Set |
| Gross depth (mm) | 200.00 мм |
| Gross height (mm) | 150 мм |
| Gross width (mm) | 80 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 58 гр. |
| Plastic (No PET) | 15.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.073 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 720 шт. |
| Gross weight | 0.544 кг |
| Net weight | 0.471 кг |
| Другие особенности | Extends the maximum length for HDMI cable to up to 50 m via a simple network cable; Highest supported video resolution: 1080p / 60 Hz; Supports CAT 6, CAT 6A, CAT 7 network cables |
| Dimension (HxWxD) | 23 x 67 x 72 мм |