Digitus | Fastener Tape | AK-770905-100-S
- Preces kods: 352842
- EAN: 4016032326977
- MPN: AK-770905-100-S
6.75€
Bez nodokļa: 5.58€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | AK-770905-100-S |
| Producer product family | Fastener Tape |
| Gross depth (mm) | 15.00 mm |
| Gross height (mm) | 180 mm |
| Gross width (mm) | 170 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.003 kg |
| Volume (m3) | 0.000459 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 12.90 g |
| Palette Qty | 3765 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.109 kg |
| Net weight | 0.106 kg |
| Citas funkcijas | Material: Fabric; Color: Black; Tensile strength: 8 kg (80N); Working temperature: -40°C to 80°C; Length: 10 m |
| Dimensijas (WxDxH) | 10000 x 15 x 2.6 mm |