Digitus | Fastener Tape | AK-770905-100-S
- Код товара: 352842
- EAN: 4016032326977
- MPN: AK-770905-100-S
6.75€
Без налога: 5.58€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | AK-770905-100-S |
| Producer product family | Fastener Tape |
| Gross depth (mm) | 15.00 мм |
| Gross height (mm) | 180 мм |
| Gross width (mm) | 170 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 3.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.003 кг |
| Volume (m3) | 0.000459 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 12.90 гр. |
| Palette Qty | 3765 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.109 кг |
| Net weight | 0.106 кг |
| Другие особенности | Material: Fabric; Color: Black; Tensile strength: 8 kg (80N); Working temperature: -40°C to 80°C; Length: 10 m |
| Размеры (ШхГхВ) | 10000 x 15 x 2.6 мм |