Digitus | CAT6 Modular Coupling | AT-AG 8/8 C6S
- Preces kods: 352908
- EAN: 4016032229032
- MPN: AT-AG 8/8 C6S
2.66€
Bez nodokļa: 2.20€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | AT-AG 8/8 C6S |
| Producer product family | CAT6 Modular Coupling |
| Gross depth (mm) | 18 mm |
| Gross height (mm) | 33 mm |
| Gross width (mm) | 18 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 4 g |
| Tare weight (kg) | 0.004 kg |
| Volume (m3) | 0.000010692 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 111111 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.009 kg |
| Net weight | 0.005 kg |
| Citas funkcijas | Housing material: ABS UL-94V-0; Contacts coating: Nickel, gold-plated 0.5 µ; Mating cycles: ≥ 750 (ISO/IEC 11801, IEC 60603-7-5); Retention strength: 7.7 kg between jack and plug |