Digitus | CAT6 Modular Coupling | AT-AG 8/8 C6S
- Код товара: 352908
- EAN: 4016032229032
- MPN: AT-AG 8/8 C6S
2.66€
Без налога: 2.20€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | AT-AG 8/8 C6S |
| Producer product family | CAT6 Modular Coupling |
| Gross depth (mm) | 18 мм |
| Gross height (mm) | 33 мм |
| Gross width (mm) | 18 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 4 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.004 кг |
| Volume (m3) | 0.000010692 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 111111 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.009 кг |
| Net weight | 0.005 кг |
| Другие особенности | Housing material: ABS UL-94V-0; Contacts coating: Nickel, gold-plated 0.5 µ; Mating cycles: ≥ 750 (ISO/IEC 11801, IEC 60603-7-5); Retention strength: 7.7 kg between jack and plug |