Deepcool | PF700 | 700 W | 80 PLUS Standard Certified | Black
- Preces kods: 352973
- EAN: 6933412711537
- MPN: R-PF700D-HA0B-EU
49.77€
Bez nodokļa: 41.13€
| Ražotājs | Deepcool |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Nominālā jauda | 700 W |
| Producer product name | PF700 |
| Sertifikācija | 80 PLUS Standard Certified |
| Produkta krāsa | Black |
| Gross depth (mm) | 115 mm |
| Gross height (mm) | 180 mm |
| Gross width (mm) | 263 mm |
| Packing quantity | 5 pcs |
| Paper/Pasteboard | 700.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.912 kg |
| Volume (m3) | 0.0054441 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 280 mm |
| Gross width master carton | 600 mm |
| Gross height master carton | 215 mm |
| Net weight master carton | 9.12 kg |
| Tare weight master carton | 0.614 kg |
| Palette Qty | 235 pcs |
| Gross weight | 1.824 kg |
| Net weight | 0.912 kg |
| Citas funkcijas | 120mm Hypro Bearing Fan; OVP (Over Voltage), SCP (Short Circuit), OPP (Over Power) Protections |
| Formas faktors | ATX12V V2.4 |
| PCI Express barošanas savienotāji (6 + 2 kontakti) | 2 |
| SATA strāvas savienotāju skaits | 2 |
| ATX barošanas savienotājs (20 + 4 pin) | 1 |
| EPS barošanas savienotājs (8-pin) | 1 |