Wallbox | Socket Holder | Berlin T2 A | White
- Preces kods: 355317
- EAN: 8436575277523
- MPN: HLD-T2-W
24.73€
Bez nodokļa: 20.44€
| Ražotājs | Wallbox |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | ES |
| Producer product name | Berlin T2 A |
| Producer product family | Socket Holder |
| Produkta krāsa | White |
| Gross depth (mm) | 305 mm |
| Gross height (mm) | 85 mm |
| Gross weight | 0.357 kg |
| Gross width (mm) | 255 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.006610875 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 261 pcs |
| Net weight | 0.257 kg |
| Citas funkcijas | Type 2 cable connector holder. Can be installed indoors or outdoors. Dimensions: 91x135x77mm. Compatible with Pulsar Plus, Commander 2 |