Wallbox | Socket Holder | Berlin T2 A | White
- Код товара: 355317
- EAN: 8436575277523
- MPN: HLD-T2-W
24.73€
Без налога: 20.44€
| Производитель | Wallbox |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | ES |
| Producer product name | Berlin T2 A |
| Producer product family | Socket Holder |
| Цвет товара | White |
| Gross depth (mm) | 305 мм |
| Gross height (mm) | 85 мм |
| Gross weight | 0.357 кг |
| Gross width (mm) | 255 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.006610875 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 261 шт. |
| Net weight | 0.257 кг |
| Другие особенности | Type 2 cable connector holder. Can be installed indoors or outdoors. Dimensions: 91x135x77mm. Compatible with Pulsar Plus, Commander 2 |