Mesko | Deep Fryer | MS 4910 | Power 900 W | Capacity 1.5 L | Silver
- Preces kods: 355490
- EAN: 5902934830829
- MPN: MS 4910
29.35€
Bez nodokļa: 24.26€
| Ražotājs | Mesko |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | MS 4910 |
| Producer product family | Deep Fryer |
| Kapacitāte | 1.5 L |
| Produkta krāsa | Silver |
| Jauda | 900 W |
| Gross depth (mm) | 280 mm |
| Gross height (mm) | 235.00 mm |
| Gross width (mm) | 273 mm |
| Packing quantity | 4 pcs |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| PET | 90.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.69 kg |
| Volume (m3) | 0.0179634 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 550 mm |
| Gross width master carton | 295 mm |
| Gross height master carton | 485 mm |
| Net weight master carton | 9.104 kg |
| Tare weight master carton | 1.338 kg |
| Palette Qty | 88 pcs |
| Gross weight | 2.276 kg |
| Net weight | 1.586 kg |
| Citas funkcijas | Regulated thermostat; Folding handle |
| Temperatūra (min) | 150 °C |
| Aizsardzība pret pārkaršanu | No |
| Programmu skaits | 4 |
| Neslīdoša pamatne | No |
| Rokturis(i) | Yes |
| Nepielīpošs pārklājums | No |
| Indukcijas gaisma | Yes |
| Auklas uzglabāšana | No |
| Skata lodziņš | Yes |
| Apvalka materiāls | 304 proof steel |