Xiaomi | Mi Robot Vacuum-Mop 2 | Ultra Disposable Bag | 5 pc(s)
- Preces kods: 358944
- EAN: 6934177753145
- MPN: BHR5331TY
19.06€
Bez nodokļa: 15.75€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Ultra Disposable Bag |
| Producer product family | Mi Robot Vacuum-Mop 2 |
| Skaits iepakojumā | 5 pcs |
| Gross depth (mm) | 213 mm |
| Gross height (mm) | 105 mm |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Paper/Pasteboard | 29 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.031 kg |
| Volume (m3) | 0.00156555 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Palette Qty | 552 pcs |
| Gross depth master carton | 460 mm |
| Gross width master carton | 440 mm |
| Gross height master carton | 343 mm |
| Net weight master carton | 7.04 kg |
| Tare weight master carton | 1.18 kg |
| Gross weight | 0.185 kg |
| Net weight | 0.154 kg |