Xiaomi | Mi Robot Vacuum-Mop 2 | Ultra Disposable Bag | 5 pc(s)
- Код товара: 358944
- EAN: 6934177753145
- MPN: BHR5331TY
19.06€
Без налога: 15.75€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Ultra Disposable Bag |
| Producer product family | Mi Robot Vacuum-Mop 2 |
| Количество в упаковке | 5 шт. |
| Gross depth (mm) | 213 мм |
| Gross height (mm) | 105 мм |
| Gross width (mm) | 70 мм |
| Paper/Pasteboard | 29 гр. |
| Plastic (No PET) | 2.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.031 кг |
| Volume (m3) | 0.00156555 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Packing quantity | 1 шт. |
| Palette Qty | 552 шт. |
| Gross depth master carton | 460 мм |
| Gross width master carton | 440 мм |
| Gross height master carton | 343 мм |
| Net weight master carton | 7.04 кг |
| Tare weight master carton | 1.18 кг |
| Gross weight | 0.185 кг |
| Net weight | 0.154 кг |