Smart Air Purifier 4 Lite Filter | Black
- Preces kods: 358953
- EAN: 6934177750434
- MPN: BHR5272GL
36.30€
Bez nodokļa: 30.00€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Smart Air Purifier 4 Lite Filter |
| Produkta krāsa | Black |
| Gross depth (mm) | 207 mm |
| Gross height (mm) | 323 mm |
| Gross width (mm) | 210 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 426 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.436 kg |
| Volume (m3) | 0.01404081 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 123 pcs |
| Gross weight | 1.308 kg |
| Net weight | 0.872 kg |
| Citas funkcijas | It is recommended to replace the filter every 6–12 months. With a lower fibre density, Xiaomi's filter is able to release the same volume of clean air as a conventional filter, but with a much lower energy consumption. |