Xiaomi Mi Bedside Lamp 2 EU | BHR5969EU | 25000 h | LED lamp | 220 - 240 V
- Preces kods: 358968
- EAN: 6934177780639
- MPN: BHR5969EU
44.65€
Bez nodokļa: 36.90€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | BHR5969EU |
| Producer product family | Mi Bedside Lamp 2 EU |
| Tips | LED lamp |
| Spuldzes kalpošanas laiks | 25000 h |
| Spriegums | 220 - 240 V |
| Gross depth (mm) | 150 mm |
| Gross height (mm) | 254.5 mm |
| Gross width (mm) | 150 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.24 kg |
| TI weight (kg) | 0 kg |
| Volume (m3) | 0.00572625 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 216 pcs |
| Gross weight | 1.24 kg |
| Net weight | 1 kg |
| Citas funkcijas | WiFi IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz, Bluetooth 4.2 BLE |
| Gaismas plūsma | 400 lm |