Brother | MFC-J5740DW | Inkjet | Colour | 4-in-1 | A3 | Wi-Fi
- Preces kods: 361157
- EAN: 4977766814379
- MPN: MFCJ5740DWRE1
288.05€
Bez nodokļa: 238.06€
| Ražotājs | Brother |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | MFC-J5740DW |
| Drukāšanas tehnoloģija | Inkjet |
| Printēšana | Colour |
| Maksimālais papīra izmērs | A3 |
| Produkta veids | 4-in-1 |
| Wi-Fi | Yes |
| Gross depth (mm) | 466 mm |
| Gross height (mm) | 485 mm |
| Gross width (mm) | 630 mm |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.50 kg |
| Volume (m3) | 0.1423863 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Palette Qty | 12 pcs |
| Gross weight | 23 kg |
| Net weight | 20.5 kg |
| Funkcijas | Print, Scan, Copy, Fax |
| Standarta ievades ietilpība | 250 lapas |
| Multi-Purpose Tray kapacitāte | 100 lapas |
| Interfeiss | USB 2.0 |
| Ierīces savienojamība | Ethernet, Wi-Fi, USB |
| Abpusējas drukas funkcija | Yes |
| Kopētājs | Yes |
| Skeneris | Colour |
| Fakss | Yes |
| Maksimālā izvērses izšķirtspēja | 1200 x 2400 DPI |
| Maksimālā izšķirtspēja | 1200 x 4800 DPI |
| Standarta izejas ietilpība | 100 lapas |
| Drukāšanas ātrums (ISO / IEC 24734) (mono) | 28 attēlu skaits minūtē |
| Dimensijas (WxDxH) | 530 x 398 x 375 mm |
| Ethernet/LAN savienojums | Yes |
| Displeja veids | LCD |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Yes |