ETA | Hepa filter for container | ETA051300080 | 1 pc(s)
- Preces kods: 361700
- EAN: 8590393269341
- MPN: ETA051300080
7.90€
Bez nodokļa: 6.53€
| Ražotājs | ETA |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | ETA051300080 |
| Producer product family | Hepa filter for container |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Gross depth (mm) | 140 mm |
| Gross height (mm) | 215 mm |
| Gross width (mm) | 45 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 6.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.0013545 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 4 g |
| Palette Qty | 1276 pcs |
| Gross weight | 0.157 kg |
| Net weight | 0.147 kg |
| Platums | 13 cm |
| Augstums | 16.5 cm |
| Dziļums | 4 cm |