ETA | Hepa filter for container | ETA051300080 | 1 pc(s)
- Код товара: 361700
- EAN: 8590393269341
- MPN: ETA051300080
7.90€
Без налога: 6.53€
| Производитель | ETA |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | ETA051300080 |
| Producer product family | Hepa filter for container |
| Количество в упаковке | 1 шт. |
| Gross depth (mm) | 140 мм |
| Gross height (mm) | 215 мм |
| Gross width (mm) | 45 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 6.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.0013545 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 4 гр. |
| Palette Qty | 1276 шт. |
| Gross weight | 0.157 кг |
| Net weight | 0.147 кг |
| Ширина | 13 см |
| Высота | 16.5 см |
| Глубина | 4 см |