Ecovacs | Cleaning Solution for DEEBOT Family | D-SO01-0021 | 110 ml
- Preces kods: 361719
- EAN: 6943757615759
- MPN: D-SO01-0021
9.73€
Bez nodokļa: 8.04€
| Ražotājs | Ecovacs |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | D-SO01-0021 |
| Producer product family | Cleaning Solution for DEEBOT Family |
| Kapacītāte | 110 ml |
| Gross depth (mm) | 52 mm |
| Gross height (mm) | 178 mm |
| Gross width (mm) | 111 mm |
| Packing quantity | 24 pcs |
| Paper/Pasteboard | 95 g |
| Tare weight (kg) | 0.563 kg |
| Volume (m3) | 0.001027416 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 225 mm |
| Gross width master carton | 370 mm |
| Gross height master carton | 390 mm |
| Net weight master carton | 6.36 kg |
| Tare weight master carton | 0.325 kg |
| Palette Qty | 1272 pcs |
| Gross weight | 2.251 kg |
| Net weight | 1.688 kg |
| Savietojamība | Ecovacs Deebot X1 OMNI /X1 PLUS |