Ecovacs | Cleaning Solution for DEEBOT Family | D-SO01-0021 | 110 ml
- Код товара: 361719
- EAN: 6943757615759
- MPN: D-SO01-0021
9.73€
Без налога: 8.04€
| Производитель | Ecovacs |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | D-SO01-0021 |
| Producer product family | Cleaning Solution for DEEBOT Family |
| Емкость | 110 мл |
| Gross depth (mm) | 52 мм |
| Gross height (mm) | 178 мм |
| Gross width (mm) | 111 мм |
| Packing quantity | 24 шт. |
| Paper/Pasteboard | 95 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.563 кг |
| Volume (m3) | 0.001027416 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 225 мм |
| Gross width master carton | 370 мм |
| Gross height master carton | 390 мм |
| Net weight master carton | 6.36 кг |
| Tare weight master carton | 0.325 кг |
| Palette Qty | 1272 шт. |
| Gross weight | 2.251 кг |
| Net weight | 1.688 кг |
| Совместимость | Ecovacs Deebot X1 OMNI /X1 PLUS |