PETKIT | Cat Litter Mat for Pura X and Pura Max | 55x55x13 cm
- Preces kods: 361832
- EAN: 6973293800371
- MPN: P9901P
26.70€
Bez nodokļa: 22.07€
| Ražotājs | PETKIT |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Dimensijas (W x D x H) | 55x55x13 cm |
| Producer product family | Cat Litter Mat for Pura X and Pura Max |
| Gross depth (mm) | 20.00 mm |
| Gross height (mm) | 550.00 mm |
| Gross width (mm) | 550.00 mm |
| Inner carton packing Qty | 30.00 pcs |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 143 pcs |
| Gross weight | 0.70 kg |
| Net weight | 0.62 kg |