PETKIT | Cat Litter Mat for Pura X and Pura Max | 55x55x13 cm
- Код товара: 361832
- EAN: 6973293800371
- MPN: P9901P
26.70€
Без налога: 22.07€
| Производитель | PETKIT |
| Страна происхождения | CN |
| Размеры (Ш х Г х В) | 55x55x13 см |
| Producer product family | Cat Litter Mat for Pura X and Pura Max |
| Gross depth (mm) | 20.00 мм |
| Gross height (mm) | 550.00 мм |
| Gross width (mm) | 550.00 мм |
| Inner carton packing Qty | 30.00 шт. |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.08 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 143 шт. |
| Gross weight | 0.70 кг |
| Net weight | 0.62 кг |