PETKIT | Cat Waste Bag for PURA, 20 bags, 1 roll
- Preces kods: 361834
- EAN: 6973293800166
- MPN: P9901C
4.82€
Bez nodokļa: 3.98€
| Ražotājs | PETKIT |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Cat Waste Bag for PURA, 20 bags, 1 roll |
| Gross depth (mm) | 48 mm |
| Gross height (mm) | 155 mm |
| Gross width (mm) | 40 mm |
| Inner carton packing Qty | 10.00 pcs |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.0002976 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 4878 pcs |
| Gross weight | 0.21 kg |
| Net weight | 0.20 kg |