PETKIT | Cat Waste Bag for PURA, 20 bags, 1 roll
- Код товара: 361834
- EAN: 6973293800166
- MPN: P9901C
4.82€
Без налога: 3.98€
| Производитель | PETKIT |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Cat Waste Bag for PURA, 20 bags, 1 roll |
| Gross depth (mm) | 48 мм |
| Gross height (mm) | 155 мм |
| Gross width (mm) | 40 мм |
| Inner carton packing Qty | 10.00 шт. |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.0002976 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 4878 шт. |
| Gross weight | 0.21 кг |
| Net weight | 0.20 кг |