Brother PTH-107BRE1 | Mono | Thermal | Label Printer | White/ Blue
- Preces kods: 361913
- EAN: 4977766804516
- MPN: PTH107BRE1
22.16€
Bez nodokļa: 18.31€
| Ražotājs | Brother |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | JP |
| Producer product name | PTH-107BRE1 |
| Produkta krāsa | White/ Blue |
| Produkta veids | Label Printer |
| Drukāšanas tehnoloģija | Thermal |
| Printēšana | Mono |
| Wi-Fi | No |
| Gross depth (mm) | 207.00 mm |
| Gross height (mm) | 59.00 mm |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 643 pcs |
| Gross weight | 0.49 kg |
| Net weight | 0.39 kg |
| Citas funkcijas | 3 sizes (Small, Medium, Large); |
| Apdrukājamo materiālu veids | TZe tape |
| Ethernet/LAN savienojums | No |
| Drukāšanas izšķirtspēja (melnbalta, parasta kvalitāte) | 180 DPI |
| Jaudas avots | 6 x AAA alkaline batteries |
| Baterijas pievienotas | No |