Fractal Design | White Frame | N/A
- Preces kods: 362575
- EAN: 7340172704027
- MPN: FD-F-AS1-1409
15.42€
Bez nodokļa: 12.74€
| Ražotājs | Fractal Design |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | White Frame |
| Procesora zīmols | N/A |
| Gross depth (mm) | 170 mm |
| Gross height (mm) | 30 mm |
| Gross width (mm) | 143 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 32 g |
| Plastic (No PET) | 9 g |
| Tare weight (kg) | 0.041 kg |
| Volume (m3) | 0.0007293 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Tare other | 12 g |
| PET | 13 g |
| Palette Qty | 2369 pcs |
| Gross weight | 0.202 kg |
| Net weight | 0.161 kg |
| Trokšņu līmenis | 35.5 dB |
| Ventilatora savienotājs | 4-pin |
| Citas funkcijas | Compatible with ASUS AURA, Gigabyte Fusion, MSI Mystic Light, ASRock Polychrome and Razer Chroma. Let your system shine with six individually addressable hub-mounted RGB LEDs |
| Gaisa spiediens | 0.30 – 2.05 mmH2O |
| Dzesētāja ass tips | Rifle |
| Gaisa plūsma | 20 – 78 CFM |
| Ventilatora izmēri (P x D x A) | 140 x 140 x 25 mm |
| Apgaismojuma krāsa | Addressable RGB |
| Rotācijas ātrums (max) | 1700 RPM |
| Rotācijas ātrums (min) | 500 RPM |