Dell | Premier Rechargeable Active Pen | PN7522W | Black | 1 year(s)
- Preces kods: 362828
- EAN: 2000001229255
- MPN: 750-ADRC
71.79€
Bez nodokļa: 59.33€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 1 gads(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | PN7522W |
| Producer product family | Premier Rechargeable Active Pen |
| Gross depth (mm) | 59 mm |
| Gross height (mm) | 20 mm |
| Gross width (mm) | 164 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 48 g |
| Tare weight (kg) | 0.048 kg |
| Volume (m3) | 0.00019352 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Plastic (No PET) | 3.50 g |
| Palette Qty | 4465 pcs |
| Gross weight | 0.076 kg |
| Net weight | 0.028 kg |
| Citas funkcijas | Pressure sensitivity. Tilt sensitive. Rechargeable battery. LED indicator. Find my pen function |
| Saderīgās operētājsistēmas | Windows 10, Windows 11 |
| Savienojamības tehnoloģija | Bluetooth |