Dell | Premier Rechargeable Active Pen | PN7522W | Black | 1 year(s)
- Код товара: 362828
- EAN: 2000001229255
- MPN: 750-ADRC
71.79€
Без налога: 59.33€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 1 лет |
| Страна происхождения | TW |
| Цвет товара | Black |
| Producer product name | PN7522W |
| Producer product family | Premier Rechargeable Active Pen |
| Gross depth (mm) | 59 мм |
| Gross height (mm) | 20 мм |
| Gross width (mm) | 164 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 48 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.048 кг |
| Volume (m3) | 0.00019352 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Plastic (No PET) | 3.50 гр. |
| Palette Qty | 4465 шт. |
| Gross weight | 0.076 кг |
| Net weight | 0.028 кг |
| Другие особенности | Pressure sensitivity. Tilt sensitive. Rechargeable battery. LED indicator. Find my pen function |
| Совместимые операционные системы | Windows 10, Windows 11 |
| Технология подключения | Bluetooth |