Epson 408L | DURABrite Ultra Ink | Black
- Preces kods: 362881
- EAN: 8715946701714
- MPN: C13T09K14010
54.96€
Bez nodokļa: 45.42€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | 408L |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Tips | DURABrite Ultra Ink |
| Gross depth (mm) | 97 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| Gross width (mm) | 45 mm |
| Packing quantity | 5 pcs |
| Plastic (No PET) | 4 g |
| Tare weight (kg) | 0.004 kg |
| Volume (m3) | 0.0006111 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 255 mm |
| Gross width master carton | 100 mm |
| Gross height master carton | 150 mm |
| Net weight master carton | 0.515 kg |
| Tare weight master carton | 0.038 kg |
| Palette Qty | 2255 pcs |
| Gross weight | 0.103 kg |
| Net weight | 0.099 kg |
| Daudzums | Singlepack |
| Kapacītāte | 36.9 ml |
| Savienojamie produkti | WorkForce Pro WF-C4810DTWF |
| Lappušu apjoms | 2200 lappuses |