Epson T44J140 UltraChrome PRO 12 700ml | Ink cartrige | Photo Black
- Preces kods: 362883
- EAN: 8715946668024
- MPN: C13T44J140
234.32€
Bez nodokļa: 193.65€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | T44J140 UltraChrome PRO 12 700ml |
| Drukājamās krāsas | Photo Black |
| Tips | Ink cartrige |
| Gross depth (mm) | 117 mm |
| Gross height (mm) | 350 mm |
| Gross width (mm) | 48 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.0019656 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 879 pcs |
| Gross weight | 1.04 kg |
| Net weight | 0.99 kg |
| Daudzums | Singlepack |
| Kapacītāte | 700 ml |
| Savienojamie produkti | SureColor SC-P9500 STD; SureColor SC-P9500 Spectro; SureColor SC-P7500; SureColor SC-P7500 Spectro |
| Lappušu apjoms | N/A lappuses |