EDBAK | Ceiling mount | PM1W-B | Maximum weight (capacity) 15 kg | White
- Код товара: 362937
- EAN: 5908252962334
- MPN: PM1W-B
60.85€
Без налога: 50.29€
| Производитель | EDBAK |
| Гарантия | 60 мес. |
| Страна происхождения | PL |
| Максимальный вес (емкость) | 15 кг |
| Цвет товара | White |
| Наименование продукта | PM1W-B |
| Размещение | Ceiling mount |
| Gross depth (mm) | 545 мм |
| Gross height (mm) | 95 мм |
| Gross width (mm) | 245 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 93 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.093 кг |
| Volume (m3) | 0.012684875 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 68 шт. |
| Gross weight | 2.693 кг |
| Net weight | 2.6 кг |
| Producer product family | Universal Projector Ceiling Mount (3 fixing points) |
| Другие особенности | Universal for all key projectors with multiple fixing points. Telescopic mount including full height adjustment. Professional micro adjustment ensures precise installation. 360° full Horizontal adjustment. Distance to ceiling 450-650mm |
| Расстояние от стены (макс) | 650 мм |
| Крепление VESA | N/A мм |
| Совместимость с креплениями (макс.) | N/A мм |
| Совместимость с креплениями (мин.) | N/A мм |
| Максимальный размер экрана | N/A дюйм |
| Установка VESA | No |
| Угол наклона | +90 ° |
| Расстояние от стены (мин) | 450 мм |