Dell | Gaming Mouse | Alienware AW320M | Wired | USB-A | Black
- Preces kods: 363031
- EAN: 5397184635469
- MPN: 545-BBDS
40.50€
Bez nodokļa: 33.47€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Producer product name | Alienware AW320M |
| Connection type | USB-A |
| Producer product family | Gaming Mouse |
| Ierīces tips | Wired |
| Produkta krāsa | Black |
| Gross depth (mm) | 115 mm |
| Gross height (mm) | 165 mm |
| Gross width (mm) | 75 mm |
| Packing quantity | 10 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| Volume (m3) | 0.001423125 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 400 mm |
| Gross width master carton | 245 mm |
| Gross height master carton | 210 mm |
| Net weight master carton | 2.52 kg |
| Tare weight master carton | 0.35 kg |
| Palette Qty | 840 pcs |
| Gross weight | 0.252 kg |
| Net weight | 0.142 kg |
| Number of buttons | 6 |
| Citas funkcijas | 50 G maximum acceleration, polling rate: 1000 Hz, 400 inches per second. Auto-calibration, 6 programmable buttons, 5 on-the-fly DPI settings, 16.8 million AlienFX lighting, 60 million clicks |
| Kustības izšķirtspēja | 19000 DPI |
| Kustības uztveršanas tehnoloģija | Optical |
| Kabeļa garums | 2 m |
| Ergonomisks dizains | A slimmed-down design and 3D-sculpted thumb grips improve your control and enable longer, more comfortable gaming sessions |
| Kabeļa tips | USB-A |
| Bezvadu savienojumi | No |